Antalya Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre şehirde devam eden olumsuz hava koşulları, sel ve taşkın nedeniyle kentin 3 ilçesinde 14 Şubat’ta eğitime 1 gün süreyle ara verildi. Valiliğin açıklaması şöyle:
“Olumsuz hava koşulları sebebiyle, okullarımız eğitime hazır olamayacağından, 14 Şubat 2024 Çarşamba tarihinde Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı olmak üzere 3 ilçemizde eğitime ara verilmiştir.”
Gözden Kaçmasın
![](https://erzincan-egitim-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/antalyada-egitime-1-gun-daha-ara-1-Vr86yg9j.jpg)
Antalya’da eğitime 1 gün araHürriyet.com.tr